Yhteystiedot

Petsamo-Seuran yhteystietoja

Petsamo-Seura ry

c/o Toivo Kunnari (pj)

Polvenojantie 261

95330 TERVOLA

0400 99 2288

topi.kunnari(ät) luukku.com


Huom! ( ät) merkki tulee muuttaa @ merkiksi. Tässä se on muutettu robottien vuoksi, ettei osoitteet joutuisi roskapostihyökkäyksiin.


Petsamo-Seura ry Hallitus 2019-2020

(sihteeri/ vpj) Salla Selin salla.selin(ät)luukku.com ( Tervola )
Jouko Koskelainen jouko.koskelainen(ät)parvala.fi ( Rovaniemi)
Arja-Leena Inkilä arjalaeena.inkila(ät)gmail.com (Oulu )

Inkeri Portti inkeri.portti1(ät)luukku.com (Ranua)

varajäsenet

Kari Alatossava kari.alatossava(ät)gmail.com ( Tervola)

Terttu Vakkuri terttu.vakkuri90(ät)gmail.com (Tervola)

Leila Sert Helsinki leila.sert(ät)gmail.com

Marja-Leena Pietikäinen-Lahtvirta marjaleenapl@gmail.com